Sadaqaat

صَدَقات
Doneren

 

Geld inzameling schoolproject Caïro

 

De gezegende maand ramadan is aangebroken. Naast het vasten en de Qur’an staan ook onze goede daden centraal. Tijdens deze ramadan hebben wij een inzamelingsactie lopen voor een duurzaam project dat ons nauw aan het hart ligt, namelijk het Schoolproject Caïro. Met dit project willen wij geld inzamelen voor een school in Caïro om zo te helpen aan het verbeteren van de toekomst van de leerlingen op deze school. Via deze weg hopen we ook bij te dragen aan verbetering van de maatschappij, gezien kinderen de toekomst vormen van de samenleving waarin ze leven. Wij hopen aan het eind van deze maand minimaal €2000,- op te halen in sha Allah.Wil jij weten hoe jij ons kan helpen?
• Doneer een bedrag naar keuze via onderstaande knop.
• Deel dit bericht zoveel mogelijk met jouw naasten en vrienden.

DONEREN

Gedurende de maand zullen wij jullie ook op de hoogte houden van het wekelijkse bedrag dat wij hebben ingezameld.

“Indeed, Allah the Exalted is the Giver, He loved generosity and noble manners, He detests bad manners.” (Narrated by Al Baihaqi, classed sahih by Al Albani in ‘Shahihul Jami’, 1744)

Jazakallahu khayran.